You are here:  / Blog / Nowe mieszkania Warszawa Wilanów

Nowe mieszkania Warszawa Wilanów

Nowie mieszkania Warszawa Wilanów

Wilanów był jedną z najstarszych osad w okolicach Warszawy, obecnie jest jedną z najbardziej prestiżowych i pięknych dzielnic Warszawy. Jest przy tym nadal najrzadziej zaludnioną dzielnicą stolicy. Znajdujący się w Wilanowie Pałac jest jednym z najcenniejszych zabytków polskiej kultury narodowej. Wilanów był ulubioną letnią siedzibą króla Jana III Sobieskiego. Współcześnie jest również miejscem wydarzeń kulturalnych, koncertów i spotkań warszawiaków szukających wytchnienia w ogrodach Wilanowa.

Wilanów również charakteryzuje się dogodnym położeniem komunikacyjnym dla miasta oraz dostępnością do różnych środków transportu. Również na wysokim poziomie jest dostęp do infrastruktury technicznej i społecznej. W pobliżu znajdują się centra handlowe, usługowe, obiekty gastronomiczne, szkoły, przedszkola oraz szpital. Wszystko to w jednym miejscu bez konieczności przemieszczania się autem czy też innymi środkami lokomocji.

Nowe mieszkania Warszawa Wilanów są idealnym miejscem dla osób ceniących sobie możliwość rekreacji wypoczynku w otoczeniu zieleni.
W przeciągu ostatniej dekady kilkanaście firm deweloperskich wybudowało zupełnie nowe mieszkania Warszawa Wilanów. Jej rozwój odzwierciedlają zmiany liczby ludności oraz zasobów mieszkaniowych. W latach 2002 – 2011 liczba ludności zwiększyła się tu o ponad 70%. Wynika to z faktu, że do Miasteczka Wilanów wprowadzają się głównie młode małżeństwa. Budowane są nowe mieszkania i organizowane przestrzenie publiczne zapewniające dostęp do wielu sklepów i punktów usługowych.