You are here:  / Nowości / Listwy przysufitowe styropianowe montaż

Listwy przysufitowe styropianowe montaż

Listwy przysufitowe styropianowe montaż

Wykonując malowanie ścian, warto estetycznie wykończyć łączenie z sufitem. Listwy przysufitowe styropianowe montaż – czy to proste zadanie? Tak, listwy styropianowe są bardzo lekkie, co nie nadwyręża montażysty podczas mocowania ich do sufitu.
Listwy styropianowe przysufitowe to element dekoracyjny, który podnosi wrażenia estetyczne pomieszczenia. Mają też inne funkcje, które przemawiają za ich montażem. Listwy przysufitowe styropianowe zakrywają wszelkie nierówności, które bardzo często występują w kącie pomiędzy ścianą a sufitem. Odchylenia ścian od pionu mogą się przytrafić w każdym budynku. Dzięki listwom przysufitowym niweluje się wszelkie niedoskonałości, nierówności i krzywizny.
Listwy przysufitowe styropianowe montaż – czego użyć do mocowania? Ze względu na to, że listwa styropianowa jest bardzo lekka, do jej montażu najczęściej używa się specjalnych klejów. Należy sprawdzić czy klej nadaje się do styropianu. W przeciwnym wypadku, reakcja kleju i styropianu sprawi, że listwa może ulec odkształceniu, a nawet stopieniu w wyniku reakcji chemicznej przy nieodpowiednio dobranym kleju.
Listwy przysufitowe styropianowe montaż – wykończenie ścian i sufitów. Listwa pozwala estetycznie wykończyć sufit, ale też zakryć wszelkie niedoskonałości i błędy podczas malowania czy tapetowania.