You are here:  / Artykuły / Nowości / Porady / Teksty / Wpisy / Listwy przypodłogowe ze stali nierdzewnej

Listwy przypodłogowe ze stali nierdzewnej

Listwy przypodłogowe ze stali nierdzewnej

Wykańczając podłogę, nie można zapominać o listwach. Warto, aby listwa była wykonana z materiału, który jest odporny na ścieranie. Listwy przypodłogowe ze stali nierdzewnej sprawdzają się idealnie nawet w niekorzystnych warunkach. Listwa przypodłogowa wykonana ze stali nierdzewnej to bardzo dobry sposób na zamaskowanie wszelkich dylatacji, które stosuje się podczas układania podłóg. Dylatacje powstają najczęściej przy panelach podłogowych, parkietach, deskach drewnianych. Listwy przypodłogowe ze stali nierdzewnej pozwala zakryć szczelinę. Dodatkowo, listwa ze stali nierdzewnej chroni łączenie przed wnikaniem zabrudzeń, unoszeniem się okładziny podłogowej oraz zabezpiecza łączenie poprzez nadanie łagodnego progu.
Dobra listwa przypodłogowa ze stali nierdzewnej to taka, która nie ulega zniekształceniom oraz jest odporna na ścieranie. Ma to szczególne znaczenie w pomieszczeniach, w których odbywa się wzmożony ruch.
Każda podłoga powinna być wykończona listwami przypodłogowymi. Listwy przypodłogowe ze stali nierdzewnej chroni podłoże i dylatacje, ale też nadaje estetyczny wygląd. Różne kolory listew pozwalają dopasować je do reszty elementów wyposażenia. Listwy przypodłogowe ze stali nierdzewnej wykonane są z solidnego materiału, który spełniać swoją funkcję będzie przez długi okres czasu.