You are here:  / Artykuły / Listwy przypodłogowe wodoodporne

Listwy przypodłogowe wodoodporne

Listwy przypodłogowe wodoodporne

Ułożenie podłogi nie jest ostatnim etapem prac. Konieczne jest zastosowanie listew wykańczających. Czy w pomieszczeniach, w których jest duża wilgoć można ułożyć listwy przypodłogowe? Tak, ale warto sprawdzić czy nadają się do takich pomieszczeń, w których wilgotność jest ponadprzeciętna.
Listwy przypodłogowe wodoodporne mają swoje zastosowanie wszędzie tam, gdzie podłoga narażona jest na kontakt z wodą. Dzięki odporności na wodę, listwa nie odkształca się od wilgotności i idealnie przylega do podłoża.
Miejscem szczególnie narażonym na mokre zabrudzenia jest łazienka. Podczas kąpieli woda może wylewać się na podłogę. Listwy przypodłogowe wodoodporne w łazience to idealny sposób na estetyczne wykończenie podłoża. Bardzo dobrze spisują się w trudnych warunkach i solidnie trzymają się podłogi.
Wodoodporne listwy można zastosować przy podłogach różnego typu: na panelach, deskach, parkietach i wykładzinach. Różne rozmiary listew pozwalają dopasować je do potrzeb klienta. Gama kolorów listew jest bardzo szeroka, więc każde pomieszczenie może zostać wykończone listwą z odpowiednio dobranym kolorem.
Listwy przypodłogowe wodoodporne są trwałe i nie ulegają odkształceniom od nadmiaru wilgotności. Listwy te są łatwe w utrzymaniu czystości i zachowują estetyczny wygląd przez wiele lat.