You are here:  / Artykuły / Nowości / Porady / Teksty / Wpisy / Listwy przypodłogowe szczotkowane

Listwy przypodłogowe szczotkowane

Listwy przypodłogowe szczotkowane

Każdy remont lub wykończenie nowego miejsca ozdabiamy dodatkami aby pomieszczenie wyglądało jak najlepiej. Warto wtedy oprócz pięknych kolorów ścian, modnych mebli i dodatków pamiętać również o schludnym i eleganckim wykończeniu dolnej części ściany. Listwy przypodłogowe są niezbędne jeśli chcemy zatuszować tak zwane szczeliny dylatacyjne pomiędzy podłogą a ścianą ze względu na walor estetyczny, ale również po to, aby nie dostawały się tam drobiny brudu. Listwy przypodłogowe szczotkowane jak każde inne świetnie nadają się również do maskowania rozciągniętych pod ścianą kabli oraz do zamaskowania zakończeń tapety.
Najprawdopodobniej niewielu z nas cokolwiek mówi zwrot szczotkowane? Jest to nic innego jak rodzaj szlifu na listwie ze stali nierdzewnej kwasoodpornej. Model takiej listwy jest bardzo trwały i odporny. Pasuje on do każdego rodzaju podłogi – kamienia, drewna, płytek ceramicznych oraz gresu. Najlepiej wygląda ze ścianami wykończonymi betonem architektonicznym, lustrami, szkłem, drewnem oraz zwykłą otynkowaną ścianą.
Stosowane są nie tylko w domach, ale ze względu na swoją wysoką odporność na uderzenia oraz środki chemiczne używane podczas sprzątania cieszą się popularnością w pomieszczeniach biurowych i handlowych.
Listwy przypodłogowe szczotkowane bez problemu łączą ze sobą funkcjonalność z dobrym stylem i atrakcyjną ceną.