You are here:  / Artykuły / Nowości / Porady / Teksty / Wpisy / Listwy karniszowe OBI

Listwy karniszowe OBI

Listwy karniszowe OBI

Listwy karniszowe OBI to szeroki wybór kolorów, wzorów oraz rozmiarów. Dzięki temu, każde pomieszczenie może zyskać estetyczne listwy, które nadadzą wnękom okiennym atrakcyjny wygląd.
Ozdobne listwy karniszowe OBI to sposób na ciekawy element dekoracyjny. Listwy do zabudowy karniszy sprawiają, że firany i zasłony lepiej prezentują się na tle okna.
Dlaczego warto zamontować listwy karniszowe OBI? Sam karnisz może niezbyt dobrze wyglądać. Widoczne żabki pofałdowania tkanin mogą nadać okiennym dekoracjom niechlujny wygląd. Listwy karniszowe OBI mogą też zasłonić stare karnisze, aby bez dużego remontu odnowić mocowania firan i zasłon.
Wiele listew karniszowych może być malowana na dowolny kolor. Co to oznacza w praktyce? Listwy karniszowe OBI wpasują się kolorystycznie do ścian i sufitów lub ram stolarki okiennej.
Ciekawe wzornictwo i wiele rozmiarów listew to sposób na ciekawą i atrakcyjna dekorację karniszy. Klienci doceniają listwy karniszowe za ich łatwy montaż oraz niewielka wagę. To znacząco ułatwia mocowanie listew i nie wymaga wykonywania skomplikowanych czynności.
Listwy karniszowe OBI dekorują, maskują niedoskonałości, osłaniają nieestetyczne karnisze i sprawiają, że każde wnętrze zyskuje piękne i zadbane wykończenie wnęk okiennych.