You are here:  / Wpisy / Listwy do zabudowy karnisza

Listwy do zabudowy karnisza

Listwy do zabudowy karnisza

Dlaczego warto zastosować listwy do zabudowy karnisza? Jest to bardzo estetyczny sposób na zakrycie karnisza i nadanie aranżacji okiennej bardziej atrakcyjnego wyglądu.
Żabki do mocowania zasłon i firanek, które są widoczne, nie prezentują się ciekawie. Materiał trzymany przez żabki staje się pofałdowany. Zasłonięcie karnisza listwą przynosi efekt, który jest o wiele lepszy wizualnie.
Listwy do zabudowy karnisza można malować farbami bez rozpuszczalników. To zaleta, która umożliwia dopasowanie listwy do koloru ram okiennych lub ścian i sufitów.
Listwy karniszowe są dobry sposobem na zamaskowanie krzywo zawieszonego karnisza. Każde okno przy wykorzystaniu listew karniszowych zyskuje na estetyce. Listwa tworzy swoistą ramę, która dekoruje i upiększa każde wnętrze.
Wszystkie listwy do zabudowy karnisza są łatwe w montażu. Nie wymagają skomplikowanych czynności podczas mocowania ich do ściany, sufitu czy wnęki okiennej. Niewielki ciężar listew sprawia, że obciążają ścian oraz pozwalają na szybki montaż bez potrzeby wykonywania wielu mocowań.
Warto nadać swoim oknom ciekawy design. Listwy do zabudowy karnisza potrafią odczarować swoim wyglądem każde pomieszczenie, aby jeszcze bardziej uatrakcyjnić salon, sypialnię, a także kuchnię czy przedpokój.