You are here:  / Teksty / Listwa karniszowa

Listwa karniszowa

Listwa karniszowa

Czasem efekt, który zyskuje się przy dekorowaniu okien, nie spełnia wymagań właściciela domu czy mieszkania. Żabki służące do mocowania mocowania zasłon i firan niezbyt dobrze prezentują się w aranżacji. Stare karnisze może i są jeszcze sprawne, ale nie są już tak ładne jak nowe.
Wtedy z pomocą przychodzi listwa karniszowa. Taka listwa to idealne rozwiązanie, które można zastosować na niemal każdej ścianie, suficie i wnęce okiennej. Listwy karniszowe nie tylko maskują żabki i karnisze, ale też nadają pomieszczeniu nowego charakteru. Potrafią sprawić, że aranżacja okna zyskuje modny i elegancki wygląd.
Listwa karniszowa ma tę zaletę, że pozwala się malować. Dzięki możliwości malowania listwy karniszowej, potrafi ona idealnie współgrać z kolorem ścian, sufitów czy innych elementów wyposażenia wnętrz.
Gdzie można stosować listwę karniszową? Do jakich pomieszczeń nadaje się listwa karniszowa? Taka listwę można zamontować w każdym pomieszczeniu, które wymaga efektywnej i funkcjonalnej dekoracji. Dzięki temu, że listwy karniszowe są produkowane z materiałów wodoodpornych, mogą być montowane nawet w pomieszczeniach o wzmożonej wilgotności. Świetnie sprawdzą się w kuchni, gdzie będą praktyczną i łatwą w utrzymaniu czystości dekoracją okna.