You are here:  / Teksty / Listwa do zabudowy karnisza LK-02 Creativa

Listwa do zabudowy karnisza LK-02 Creativa

Listwa do zabudowy karnisza LK-02 Creativa

Karnisz nie zawsze wygląda dobrze. Wiele osób uważa, że firana czy zasłona jest elementem dekoracyjnym, ale widoczne żabki i marszczenia tkaniny psują ten efekt. Jak poprawić wizualnie karnisze, które źle wyglądają na tle wnęki okiennej? Rozwiązaniem jest listwa do zabudowy karnisza LK-02 Creativa.
Bardzo prosta, ale jednocześnie uniwersalna forma listwy sprawia, że dopasować ją można do każdego pomieszczenia. Sprawdzi się zarówno w salonie, jak i w sypialni. Może być też zamontowana w kuchni, a nawet oknach łazienkowych. Listwa do zabudowy karnisza LK-02 Creativa jest wodoodporna, więc nie jest jej straszna wilgoć i mokre zabrudzenia.
Dlaczego warto zamontować listwę karniszową? Taka listwa estetycznie zakrywa karnisz, łagodzi łączenie karnisza ze ścianą i sufitem, a przy tym nadaje pomieszczeniu bardzo atrakcyjny charakter.
Listwa do zabudowy karnisza LK-02 Creativa może być malowana na dowolny kolor, co sprawia, że dopasuje się do każdego wystroju wnętrz. Z powodzeniem nada eleganckiego stylu klasycznym wnętrzom. Modernistyczne i nowoczesne pomieszczenia również mogą być wyposażone w listwy do zabudowy karnisza.
Listwa do zabudowy karnisza LK-02 Creativa sprawia, że firany i zasłony o wiele ciekawiej prezentują się w swej okazałości.